Mobilní aplikace

Naším účelem není nahradit noty a připoutat dítě k mobilnímu zařízení (mobil/tablet). Aplikace je jenom doplňkovým zařízením, které rozšiřuje možnosti not v zájmu lepšího cvičení. 

Hra na nástroj je téměř totéž jako domácí příprava do školy, čili učení se. Dítě musí něco konkrétního nacvičit a učí se, jak toho dosáhnout. Je to náročná činnost na čas a jeho psychiku, protože cvičení provází množství neúspěchů a jen malé záblesky úspěchu. Dokola opakovat jedno místo nebo skladbu není nijak zábavné ani tvůrčí.

Filozofie aplikace je postavena tak, aby dítě při cvičení na nástroj dokázalo zapojit do své hry to, co je pro něj blízké již od narození, totiž hraní si. Ukázat mu, že cvičení nemusí být jen seriózní tvrdá práce, ale zábava a hra s nástrojem. Podporovat tím jeho přirozenost a spontánnost a vést jej k originálnímu hudebnímu projevu. 

Jak si to vyzkoušet

Když máte zájem si zkusit mobilní aplikaci jako učitel, rodič, nebo hudebník kontaktujte nás a my vás zapojíme do testovacího týmu. Aplikace je ve zkušební fázi a testuje se na několika hudebních školách a u soukromních učitelů v České republice. Pedagogům můžeme poskytnout také akreditované školení na aplikaci a Hudební hry, které obsahuje.  

Netvrdíme, že s námi bude dítě vždy cvičit jen s radostí, ale určitě jsme k tomu, aby se to stalo, udělali velký krok.  

Máte zájem o bližší informace o aplikaci a testování?

Vyplňte formulář, nebo zavolejte na 773 037 615.
Více informací najdete na www.noutee.cz