Pro hudebníky

Myslíš si, že neexistuje jiný způsob cvičení a musí to být vždy nuda?

Určitě to znáš, nechce se ti cvičit na nástroj, ale zítra máš hodinu a musíš něco nacvičit. Zase dokola opakovat tu samou stupnici a písničku tě už ale nebaví. Co s tím?

Mobilní aplikace via2art jsme vytvořili právě pro to, abychom ti zpestřili tvé cvičení. Při hraní můžeš plnit úkoly, které tě budou nejen bavit, ale díky nim se i svou skladbu naučíš. Pomůžeme ti s jejím rytmem, notami a intonací. Ukážeme ti, jakými způsoby se dá s notami a hudbou hrát, tak aby si v co nejkratším čase své skladby nacvičil. Kdykoliv si můžeš zapnou názvy not, nebo jejich prstoklad. Mezi cvičením si můžeš odpočinout rytmickými hrami, nebo hudebním kvizem, a tak se přiučit i hudební nauce. 

  • K čemu mi ta appka bude? Nejen, že s námi máš všechny úkoly a noty v telefonu, ale ještě je to zábava. Domácí přípravu ti zpříjemňujeme spoustou her a zábavných cvičení. 
  • U cvičení často nevím, jestli hrám noty a jejich rytmus správně, pomůžete mi? Ano, přesně na tohle je naše appka dělaná, máme nástroje, které ti kontrolují rytmus a intonaci.
  • Když jste tak super, uděláte něco i s nudnou hudební naukou? Jasně, jsme super, takže uděláme. U nás máš hudební nauku v kvízech a hrách. To není tak zlé, ne?