Workshopy

Strach z veřejného vystupování, co s ním?

Strach z veřejného vystupování je jedním z nejhlavnějších faktorů, který negativně ovlivňuje nejen náš umělecký výkon, ale brání nám se projevit i v ostatních oblastech života.

Bojíme se, že neuspějeme na konkurzu, že se nám nepodaří prezentace v práci, že se zakoktáme, neřekneme přesně to, co chceme ...

Ať děláme cokoliv, nedokážeme strach eliminovat. Pokud se ale se strachem a trémou naučíme pracovat a dokážeme tak oslabit jejich negativní působení, přinese nám to velký rozvoj naší osobnosti. Nejdůležitější je prevence, protože pokud tréma nastala, je již pozdě začít s ní něco dělat.


Active performance

24.11. v 19:30 hod v klubu Desert v Brně www.dodesertu.cz - vstupné dobrovolné

Strach z veřejného vystupování nám častokrát bráni realizovat svoje životní představy a sny. Oslabuje a kazí nám vystoupení, prezentaci, koncert, zkoušku ve škole nebo oslovení cizího muže či ženy.

Co v nás nám brání žít to, co chceme, jaký je to strach, z čeho vychází a jak s ním pracovat? Pomocí interaktivní performance a uvolňovacích technik odhalíte, jaké bloky vám brání v realizaci vašeho talentu. Naučíte se jak s nimi pracovat a jak jejich energii využít pro svůj prospěch.

"Vy sami si tvořte život tak jak chcete, nenechte si ho strachem vzít".

Co sebou: kdo chce, si muže přinést svůj hudební nástroj, text na čtení, věci na tančení... a vyzkoušet si, že to jde i jinak.

Přednášející Mgr.Cyril Kubiš, PhD.